WeCreativez WhatsApp Support
Başkent Kuaför Müşteri Temsilcisi
Merhaba.Nasıl Yardımcı Olabilirim ?

Hizmetlerimiz

“Misafirlerim salona geldiklerinde onların saçlarına mükemmel ve özenli bir deneyim sunmak benim işimdeki en büyük motivasyonumdur. Bu nedenle, güzellik ritüelleri ile her anı özel kılıyorum.”

1. Kirpik perması nedir?
Kirpik perması, kirpiklerin belirli bir süre içinde kalıcı olarak kıvrık kalmasını sağlayan kozmetik işlemdir.

2. Kirpik perması ne kadar süreyle kalıcıdır?
İlk defa yapıldığında ortalama 1 – 1,5 ay; ikinci veya üçüncü defa yapıldıktan sonra ortalama 2 – 3 ay süreyle kirpikleriniz kıvrık kalır. Belirtilen sürenin sonuna geldiğinizde, kirpikleriniz eski halini alarak, kıvrıklığın açıldığını görürsünüz.

3. Kirpik perması nasıl yapılır?
Yaklaşık 1 saat süren kirpik perması işleminde, kirpikleriniz uygun boyda bir kirpik bigudisine sarılarak uygun solüsyon uygulanır. İki ayrı solüsyon işlemi arasında kirpikleriniz hava ile temas etmeyecek şekilde maske ile korunur.

Bakımlı olmanın ön şartlarından biri de manikür ve pedikürdür. Günlük hayatımızda bütün vücudumuza oldugu gibi el ve ayak bakımınada önem vermeliyiz. Eller iletişim esnasinda en önemli unsurlardan biridir. Şeytan tırnaklarına dikkat edilmeli, kişinin yaşına, sezona ve moda renklere göre oje uygulanmalıdır.

Kuru manikür nasıl yapılıyor?
Yumuşak ve zayıf tırnakları düzeltmekte tam etkin olan Barielle yapıcı tırnak serumu, manikürden önce kuru tırnak üzerine uygulanıyor. Tırnakları temizleyen ve aynı zamanda astarlayan çift etkili serum uygulamasından sonra sıra tırnak etlerinden kurtuluyor.

Tırnaklarınıza ojenin tam üç hafta boyunca bozulmamasını ve parlaklığından bir şey kaybetmemesini istiyorsanız, Pronail Salonları’na gidip Shellac ojeyi denemeniz gerekiyor. Bu, özellikle tatile gitmeyi düşünenler ve ya evlilik arifesinde olanlar için büyük bir fırsat.

Güzellik rutininizden kurtulun, yeni ve kolay tek bir çözümle dokunulası pürüzsüzlüğe kavuşmanın keyfini çıkarın.

Veet EasyStrip™ ağda bantları cildinize ipeksi pürüzsüzlüğün keyfini uzun süre yaşatır, böylece uygulamalar arasında kendinize daha çok boş vakit yaratmış olursunuz. Üstelik 1.5 mm tüyler üzerinde bile etkili. Hiç daha kolay olmamıştı!

Ağda bandını birkaç saniye elleriniz arasında ısıtın, birbirinden ayırın ve cildinize yerleştirin. Hızlı ve tek bir hamlede bandı çektikten sonra ağda kalıntılarından kurtulmak için nemlendiricili temizleme mendilleriyle cildinizi temizleyin ve işte hazırsınız!

Artık her zaman ipeksi pürüzsüzlüğünüzü hissedebilirsiniz, gözde olmaya hazırlanın!